Doradca techniczny ds. systemów klimatyzacyjnych

Miejsce pracy: Zabrze

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o programy doborowe,
  • doradztwo techniczne w zakresie systemów klimatyzacji SINCLAIR,
  • współpraca z dostawcą / fabryką urządzeń,
  • opracowywanie / tłumaczenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (z branży HVAC, energetycznej lub instalacyjnej),
  • komunikatywność,
  • umiejętność i gotowość do rozwiązywania problemów,
  • samodzielność, zdolność analitycznego myślenia

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży HVAC,
  • znajomość AutoCad,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • przyjazne środowisko pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • szkolenia branżowe i wdrożenie,
  • spotkania integracyjne,
  • dobra kawa z ekspresu i herbata

Warunki zatrudnienia:

  • lokalizacja: Zabrze, ul. Pyskowicka 24,
  • praca w godzinach: 8:00-16:00, od poniedziałku do piątku,
  • umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wiedzy i doświadczenia zawodowego

Kandydatów prosimy o podanie możliwego terminu rozpoczęcia pracy.