Kierowca kat. C / Magazynier

Miejsce pracy:

  • Zabrze,
  • trasy jednodniowe (woj. Śląskie, Opolskie, Małopolskie, Łódzkie, Dolnośląskie).

Zakres obowiązków:

  • Dostawy towarów do klientów pojazdami o DMC>3,5t (Nowe Iveco Daily 70C210 Firanka + winda),
  • dostawy towarów do klientów pojazdami o DMC<3,5t (Renault Master, Mercedes Sprinter),
  • praca na magazynie: załadunek i rozładunek towarów, kompletowanie i przygotowywanie towarów do wydania, przyjmowanie towaru na stan.

Oczekiwania:

  • Prawo jazdy kat. B i C,
  • karta kierowcy do tachografu,
  • ważny kurs na przewóz rzeczy,
  • doświadczenie w pracy jako kierowca pojazdów dostawczych lub ciężarowych min. 1 rok,
  • niekaralność,
  • gotowość podjęcia pracy najpóźniej od 1.03.2020.

Mile widziane:

  • uprawnienia oraz doświadczenie w pracy na wózku widłowym 1,5t czołowym lub bocznym.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjazne środowisko pracy w kilkuosobowym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • szkolenia branżowe,
  • dobra kawa z ekspresu i herbata,
  • spotkania integracyjne.

Warunki zatrudnienia:

  • lokalizacja: ZABRZE, ul. Pyskowicka 24,
  • praca 40h / tygodniowo w godzinach: pn.-pt. 8:00-16:00 (lub inne godz. w przedziale 6:00 - 18:00),
  • pełna umowa o pracę,
  • wynagrodzenie brutto: 4 400 PLN
  • praca w zespole 10-12 os.

Jesteś zainteresowany? Wyślij swoją aplikację na adres: tchw@tchw.pl

Ważne informacje!

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Technika Chłodzenia Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu przy ul. Pyskowicka 24, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)"

Informacja prawna:

Administratorem danych jest Technika Chłodzenia Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu przy ul. Pyskowicka 24. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zamów nasz cennik już DZIŚ!