Koordynator ds. księgowości i kadr

Miejsce pracy: Zabrze - siedziba firmy

Zakres obowiązków księgowość:

  • Przyjmowanie dokumentów księgowych, ich segregacja, kontrola formalna i rachunkowa
  • Weryfikacja i archiwizacja dokumentów księgowych
  • Współpraca z zew. biurem rachunkowym oraz pozostałymi działami firmy

Zakresie kadr i płac:

  • Prowadzenie akt osobowych i dokumentacji pracowniczych
  • Rozliczanie delegacji i urlopów pracowników
  • Wystawianie skierowań na badania lekarskie
  • Współpraca z zew. biurem rachunkowym w celu przygotowania listy płac, deklaracji ZUS i PIT, PEFRON
  • Sporządzanie listy do PPK
  • Sporządzanie sprawozdań do GUSu

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 1 rok
  • Podstawowa wiedza w zakresie rachunkowości finansowej i / lub kadr
  • Zaangażowanie i dokładność
  • Samodzielność, zdolność analitycznego myślenia
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Możliwość rozpoczęcia pracy w okresie do 1 miesiąca

Mile widziane:

  • Znajomość programów ERP (Enova, CDN, itp.)
  • Wykształcenie ekonomiczne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazne środowisko pracy w kilkuosobowym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia przygotowujące do pracy
  • Dobra kawa z ekspresu i herbata
  • Spotkania integracyjne

Warunki zatrudnienia:

  • lokalizacja: ZABRZE, ul. Pyskowicka 24
  • praca 40h / tygodniowo w godzinach: pn.-pt. 8:00-16:00
  • wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

Serdecznie prosimy o podanie w aplikacji możliwego terminu rozpoczęcia pracy.

Zamów nasz cennik już DZIŚ!