Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Zabrze - siedziba firmy

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa stałych klientów firmy
  • przetwarzanie i realizacja otrzymanych zamówień
  • podstawowe doradztwo techniczne
  • współpraca z pozostałymi działami firmy oraz dostawcami

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • samodzielność, zdolność analitycznego myślenia

Mile widziane:

  • wykształcenie techniczne
  • znajomość branży instalacyjnej
  • znajomość programów ERP (Enova, CDN, itp.)
  • komunikatywna znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • przyjazne środowisko pracy w kilkuosobowym zespole
  • niezbędne narzędzia prac
  • szkolenia branżowe
  • dobra kawa z ekspresu i herbata
  • spotkania integracyjne

Warunki zatrudnienia:

  • lokalizacja: ZABRZE, ul. Pyskowicka 24
  • praca 40h / tygodniowo w godzinach: pn.-pt. 8:00-16:00
  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie: od 4 500 PLN brutto (w zależności od posiadanych kwalifikacji)

Kandydatów prosimy o podanie możliwego terminu rozpoczęcia pracy.