SPECJALISTA ds. E-COMMERCE/SEO (IAI)

Miejsce pracy: Zabrze - siedziba firmy

Zakres obowiązków

  • obsługa techniczna sklepu (IAI),
  • wprowadzanie nowych produktów do sklepu (przygotowywanie opisów, grafik),
  • bieżące aktualizowanie sklepu (banery, aktualności, nowe produkty, ceny),
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy w social media,
  • obsługa narzędzi reklamowych dostępnych w social mediach,
  • zarządzanie działaniami SEO, działaniami promocyjnymi oraz badanie wpływu tych działań,
  • optymalizacja istniejących treści pod kątem SEO,
  • tworzenie kampanii Google Ads , analiza kampanii,
  • współpraca z grafikiem i działem handlowym

Oczekiwania:

  • dobra znajomość obsługi platformy IAI (http://www.idosell.com/pl/shop/) – warunek konieczny,
  • samodzielność, inicjatywa, zaangażowanie, kreatywność,
  • terminowości w realizacji projektów,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • tworzenie prostych grafik w PS

Oferujemy:

  • przyjazne środowisko pracy w kilkuosobowym zespole,
  • niezbędne narzędzia prac,
  • szkolenia branżowe,
  • dobra kawa z ekspresu i herbata,
  • spotkania integracyjne

Warunki zatrudnienia:

  • lokalizacja: ZABRZE, ul. Pyskowicka 24,
  • praca 40h / tygodniowo w godzinach: pn.-pt. 8:00-16:00,
  • umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wiedzy i doświadczenia zawodowego