Specjalista ds. obsługi klienta

Miejsce pracy: Zabrze - siedziba firmy

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa stałych klientów firmy,
  • przetwarzanie i realizacja otrzymanych zamówień,
  • podstawowe doradztwo techniczne,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy,

Oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • samodzielność, zdolność analitycznego myślenia

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży HVAC,
  • znajomość programów ERP (Enova, CDN, itp.)
  • komunikatywna znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • przyjazne środowisko pracy w kilkuosobowym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia branżowe
  • dobra kawa z ekspresu i herbata
  • spotkania integracyjne

Warunki zatrudnienia:

  • lokalizacja: ZABRZE, ul. Pyskowicka 24
  • praca 40h / tygodniowo w godzinach: pn.-pt. 8:00-16:00
  • umowa o pracę

Jesteś zainteresowany? Wyślij swoją aplikację na adres: tchw@tchw.pl

Ważne informacje!

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Technika Chłodzenia Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu przy ul. Pyskowicka 24, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)"

Informacja prawna:

Administratorem danych jest Technika Chłodzenia Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu przy ul. Pyskowicka 24. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zamów nasz cennik już DZIŚ!