IX Konferencja produktowa Techniki Chłodzenia

25.06.2017

hotel.pngW dniach 22-23.04.2017 Technika Chłodzenia Sp. z o.o. zorganizowała IX konferencję produktową w której udział wzięło ponad 160 klientów firmy. Spotkanie odbyło się w Nosalowy Dwór Resort & SPA – Rezydencja *****  w Zakopanem. 

Konferencję otworzyli Łukasz i Aleksander Wąsik którzy przywitali przybyłych Klientów i gości specjalnych z firm Sinclair Corporation: Dyrektor Biznesowy Stanislav Jobanek i Menedżer ds. Eksportu Marketa Mlejnkova oraz VALUE: właścicieli Liu Linqgin i Jiang Yourong oraz Menedżer ds. Eksportu Cai Yanqing.

Technika chłodzenia (57)2.jpgTechnika chłodzenia (65)2.jpg

I część konferencji rozpoczął Janusz Wąsik, który podsumował ubiegły rok oraz omówił zmiany zachodzące w branży HVAC. Następnie Dyrektor Biznesowy Sinclair Corporation Stanislav Jobanek przedstawił osiągnięcia marki w mijającym sezonie oraz omówił wizję stworzenia Sinclair Global Group w przyszłym roku. Na zakończenie swojego wystąpienia wręczył okazjonalną statuetkę z okazji 15-lecia marki Sinclair na rynku europejskim na ręce właścicieli firmy TCHW, w podziękowaniu za długoletnią i owocną współpracę.    

Technika chłodzenia (103)2.jpgTechnika chłodzenia (107)2.jpg

Właściciel firmy Value Jiang Yourong zaprezentował markę Value, historię, osiągnięcia oraz plan rozwoju. Przedstawił założenia i idee przyświecające tworzeniu nowych produktów, zwracając szczególną uwagę na fakt jak ważne dla niego jest zdanie potencjalnego użytkownika narzędzi VALUE. Następnie Menedżer Cai Yanqing omówiła aktualną ofertę narzędzi oraz zaprezentowała nadchodzące nowości.

Technika chłodzenia (111)2.jpgTechnika chłodzenia (126)2.jpg

Po krótkiej przerwie głos zabrała załoga TCHW, w pierwszej kolejności Małgorzata Piotrowska, Robert Wojna oraz Tomasz Matejczyk zaprezentowali asortyment marki Sinclair, zwracając szczególną uwagę na fakt, że Sinclair to także systemy z bezpośrednim odparowaniem o zmiennym przepływie czynnika chłodniczego, agregaty wody lodowej, klimakonwektory, agregaty zasilające centrale wentylacyjne oraz wiele innych rozwiązań. W dalszej części Grzegorz Knapik i Agata Marzec zaprezentowali odświeżoną wersję sklepu internetowego www.coolstore.pl  

Technika chłodzenia (158)2.jpgTechnika chłodzenia (222)2.jpg

W III części konferencji Joanna Koryzna oraz Izabela Ramza przedstawiły ofertę akcesoriów klimatyzacyjnych, a Aleksander Wąsik ofertę działu chłodnictwa. Drzwi oraz komory chłodnicze modułowe zaprezentował Arkadiusz Górecki. Następnie Justyna Kiczka z Małgorzatą Pawliczek omówiły proces realizacji zamówień w firmie, wszystko po to aby współpraca układa się jeszcze lepiej i sprawniej w przyszłości. Na zakończenie części konferencyjnej Justyna Bączyk oraz Adriana Chołody przedstawiły prezentację na temat obowiązków sprawozdawczych i zmian podatkowych w branży HVAC.

Technika chłodzenia (244)2.jpgTechnika chłodzenia (270)2.jpg

Po części oficjalnej przyszedł czas na uroczystą kolację, która dała możliwość swobodnej wymiany poglądów i doświadczeń zawodowych. Zebranym Gościom wieczór umilił występ Kabaretu pod Wyrwigroszem.

Technika chłodzenia (233)2.jpg

Serdecznie dziękujemy gościom za liczne przybycie.


Zobacz pozostałe aktualności